Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/19/2021 in all areas

 1. Šablono anketa: Jūsų realus vardas? : Ugnius (Žaidime Lenkas) Jūsų amžius? : 15 metų (2005-04-14) Jūsų steamID (https://steamid.co/) ? : https://steamcommunity.com/profiles/76561199028925669/ Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje? : 1 - 2 mėn. Ar esate kada nors buvęs serverių prižiūrėtojų? : Taip esu buvęs. Kiek laiko praleidžiate serveryje? : 2h - 6h Kaip elgtumėtės jei staiga kažkas pradėtų trikdyti žaidimą per MIC? : Ispėjimas, tada silence arba mute. Jus rekomenduoja administratorius (NICK / Forumo paskyra )? : Vok3 pasiūlė pabandyti prisijungti. Kodėl manote jog jus tinkate mūsų serverio prižiūrėtoju statusui? : Turiu daug csgo patirties. Dalyvauju turnamentuose ir puikiai atskiriu hackus. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto nepaisant privilegijų? : Kviesti daugiau žmonių, gal dar kokius eventus padaryti. Nepalikti netvarka serveryje.
  1 point
 2. 1 point
 3. Laba diena, labai galiu pagirti adminą doker1s. Jis daugiau ir kol kas tik vienintelis kaip matau aktyvus adminas, kuris tikrai yra nusipelnęs aukštesnių pareigų. P.S. Redvait žinau, kad turi šitą perskaityti. Noriu su tavim susisiekti Lenkas#0109 pridėk. ačiū Pagarbiai Lenkas
  1 point
 4. Pritarių su šia įdėja, galėtumėte ten padaryti kaip dabar su point yra kad žaidėja ten nužudžius gauni po viena point tai jeigu būtu rangu sistema tai padaryti kad po tiek pat eitu po 1 ir t.t.t o ten pvz kurie jau turi daugiau point tai kai jį nužudai gauni iš jo truputi daugiau kokius 2 arba 3 point, o ne kaip dabar nužudai žaidėja kuris turėjo 1.534 point'us ir gauni iš jo po 5 ar 6 point tai kur čia nepasikelsi tų rangų.
  1 point
×
×
 • Create New...