Jump to content


 • sKatto

  Narys
  • Turinio skaičius

   6
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Days Won

   7

  sKatto last won the day on May 16

  sKatto had the most liked content!

  Reputacija

  10 Good

  Apie sKatto

  Paskutiniai Profilyje Apsilankė

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. sKatto

   Event'as

   Sveiki CesoZona.LT žaidėjai!!! Norime pranešti jog dėl jūsų mes darome šį ganėtinai sąžininga EVENT pastebėjome jog žmones labiau apsilanko pas mus ir mes norime jus pasilikti ir šiuo atveju paleidome šį EVENT kurio metu jus turėsite galimybe laimėti ! AWP NEON-NOIR SKINA ! Naudinga Informacija Evento Startas : 2020-04-17 Evento Pabaiga : 2020-05-17 Žmogus patekęs į "TOP 1" laimės skiną. Skino vertė sieke : 30€ Papildoma Informacija Administracijai tai negalioja. Žmonės bandantis nesąžiningai siekti prizo bus baudžiami. Žmonės kurie norėtų prisidėti prie event susiekite su Doker1s - Projekto administacija pasilieka visa teisia keisti EVENT Naudinga bei Papildoma informacija nepranešant žaidėjams.
  2. Siulau is 7 Roundu, Padaryti 15 roundu musu serveryje kad taip daznai nesikeistu Map'ai. O jei tarkim, kazkam nepatiktu map'as Kad rasytu serveryje Info jog yra komandos "NOMINATE ir RTV" del pakeitimo mapo. Ka manote ? Aciu uz bet kokia nuomone!
  3. Sveiki Visi, As siulyciau Padaryti, Kad Kai mirsti , nematyti kitu zaideju is priesininku komandos, arba tiesiog Chate kad nerodytu priesam ka rasai, Nes dauguma is to naudojasi ir pasakineja kur kas Yra. Kaip pavizdys : Susijunks keli draugai, kazkuris mirs, kitas gales pasakynet kur kas yra. Parasykit savo Nuomone, ar Reiketu tai Isjungti, ar tiesiog palikti taip ? :)
  ×
  ×
  • Create New...