Jump to content

• Redvait

Admin žaidimo demo

Recommended Posts

Nu chebra davai laukiu man asmeniškai vapšie neirodymas čia as va kitus čyterius su Bandicam gaudau o čia realiai free banus delioja ir tiek bet aš tai nepykstu mano sažine rami aš žinau ką darau ir kaip darai nei vienas taip nedarytu turintis pareigas tad sėkmės 🙂 jei tau nuo širdies lengviau bus tai aš galiu irgi pradėt kiekviena mapa save filmuoti ir tau pristatyti į pm video nes kitaip neirodysiu tau kad nieka neturiu nes Sakei "TVR" neturi kitaip neina tau įrodyt 
    "

Dalintis šį pranešimą

3 minutes prieš, Invisor parasė:

Nu chebra davai laukiu man asmeniškai vapšie neirodymas čia as va kitus čyterius su Bandicam gaudau o čia realiai free banus delioja ir tiek bet aš tai nepykstu mano sažine rami aš žinau ką darau ir kaip darai nei vienas taip nedarytu turintis pareigas tad sėkmės 🙂 jei tau nuo širdies lengviau bus tai aš galiu irgi pradėt kiekviena mapa save filmuoti ir tau pristatyti į pm video nes kitaip neirodysiu tau kad nieka neturiu nes Sakei "TVR" neturi kitaip neina tau įrodyt 
    "

kaip paiškintum man tai , kad tu man prieš pora dienų sakei tavo acc steam pavogė ir admina uždėti ant kito steam id o pasirodo jis užbanintas už čytus tai kaip tai man paiiškinsi ? https://steamcommunity.com/profiles/76561199010957252

Dalintis šį pranešimą

PASIGAVAI

Dalintis šį pranešimą

Nuo pat pradžių keistas atrodė. Šauniai dirbat, keep it up!

• Like 1
    • Haha 1

Dalintis šį pranešimą